Тернополяни знову піднімаються проти рішення міської ради та “Креатор-Буду”

Вже майже два роки продовжується “історія” будівництва у самому центрі Тернополя. Доля дитячого майданчика, що на вулиці Сагайдачного стривожила мешканців навколишніх будинків. Ділянку разом із дитячими розвагами міська влада віддала приватному забудовнику, який запланував звести під вікнами людей житловий будинок. Проти будівництва, яке планує здійснювати будівельна компанія «Креатор-Буд»,  виступили мешканці сусідніх з територією майбутньої забудови будинків – вул. Сагайдачного 6 та 8 і Грушевського, 1. Найбільші побоювання були за дитячий майданчик на даній території, який фактично відійшов у власність «Креатор-Буду».

Попри запевнення директора «Креатор-Буду» Ігоря Гуди в офіційному коментарі, що дитячий майданчик залишиться на тому ж місці, тієї ж площі й у тому ж стані, у мешканців сусідніх будинків й досі залишаються побоювання щодо цього, проте є й ряд інших претензій.

– По-перше, дане будівництво або «реконструкція», як вони його називають, не прописане в генеральному плані міста. Як можна забудовувати історичний центр міста без генерального плану? – дивується голова ініціативної групи мешканців будинків по вул. Сагайдачного, 6, 8 і Грушевського, 1 Олег Климчук. – Оскільки будівля в генплані не прописана, то невідомо, що вони там збудують, і чи не зачепить будівництво якимось чином наших будинків. Крім того, жодне будівництво не обходиться без залучення важкої техніки. Ми побоюємося за наше житло, адже будинки та комунікації не нові і можуть не витримати. Знову ж таки турбує доля дитячого майданчика, де граються діти з усіх довколишніх будинків. Звідки нам знати, що його не знесуть, адже тепер земля майданчика належить будівельній фірмі. А інтересами мешканців цілковито нехтують, нікого вони не цікавлять.

Сьогодні, о 18 годині, мешканці вулиці Сагайдачного знову збираються на збори біля колишнього кафе “Женя-Женічка”. Тернополяни хочуть обговорити ситуацію і виробити план дій як чинити далі із будівельниками з компанії “Креатор-буд”. 

Нагадаємо, рішенням від 16 лютого 2012 року міська рада затвердила проект землеустрою щодо відведення земельної ділянки загальною площею 0,0817 га для обслуговування викупленої нежитлової будівлі з реконструкцією під 5-квартирний житловий будинок. Дана площа включає в себе як землю під кафе «Бенедетто», так і дитячий майданчик.

-1 thoughts on “Тернополяни знову піднімаються проти рішення міської ради та “Креатор-Буду”

  • 21:25 | 8.10.2013 о 21:25
    Permalink

    там документи вже первіряли всі, кому тільки то хотілося. Аде порушень не виявили. А люди завжди чимось недовольні.

Коментарі вимкнені.