По чому нині людська гідність? У Тернополі продають посвідчення учасників бойових дій

Сьогодні вранці на центральному автовокзалі м.Тернополя бійцем-добровольцем випадково виявлено точку продажу посвідчень учасників бойових дій. Все б нічого, але є одне велике АЛЕ, – пише у мережі Фейсбук Kateryna Boyko.

 • Мало хто з пересічних тернополян, а тим більше продавців цього товару, знають якою ціною бойові хлопці й дівчата отримують цей статус. Не кажучи про Добровольців, робота по наданню статусу учасника АТО для яких ведеться останні 2 роки.
  Не буду сперечатися, добра половина власників посвідчень УБД, отримали їх перебуваючи 1-2-7 днів на передку, але ж не всі такі. І тим більше не купили їх в метро чи на ринку….
  Отже, свідомим українцям пропоную в разі виявлення подібних випадків по Україні самостійно вилучати подібні товари у продавців, звертатися у компетентні структури для порушення кримінальних проваджень за шахрайство або чинити самосуд.
  В даному випадку бійцем проведена роз’яснювальна робота, зараз повідомлені особливо навчені люди, чекаємо результату.
  За собою залишаємо право періодично проводити рейди по виявленню подібних “товарів” у вільному продажу.

-1 thoughts on “По чому нині людська гідність? У Тернополі продають посвідчення учасників бойових дій

 • 10:24 | 17.06.2018 о 10:24
  Permalink

  На мою думку ,було б справедливо всіх тих ,хто ці посвідчення виготовляє,продає і купляє,відправити туди ,де їх чесно отримують за рахунок свого життя і здоровʼя !!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!
  ПОРА УЖЕ В НАШІЙ КРАЇНІ НАВОДИТИ ПОРЯДОК ДЛЯ СПРАВЕДЛИВОСТІ!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

Коментарі вимкнені.