Побратими Наливайченка хочуть бачити в керівництві Тернопільського району регіоналів

02 березня 2012 року, під час пленарного засідання сесії Тернопільської районної ради, на вимогу депутатів від ВО «Батьківщина» та ВО «Свобода» голова райради Василь Дідух поставив на голосування питання щодо визнання роботи районної державної адміністрації Віктору Щепановському з питань виконання програми соціально-економічного розвитку незадовільною.

Однак, соратники Валентина Наливайченка, представники політичних партій «Наша Україна» та Української народної партії, разом із регіоналами, не проголосували за таку пропозицію, чим продовжили перебування головного регіонала району на посаді.

Як відомо, Валентин Наливайченко закликав політичні партії до об’єднання. Дії політичної партії «Наша Україна», одним із керівників якої є Валентин Наливайченко, а також Української народної партії та Партії Регіонів на Тернопільщині є послідовно злагодженими. Тому, ймовірність об’єднання цих партій вже найближчим часом є досить великою.

Нагадаємо, раніше представники Партії Регіонів, «Нашої України» та УНП висунули та підтримали єдиного кандидата на посаду голови Чортківської районної ради. А декілька днів тому, як і в Тернопільському районі, надали вотум довіри голові Козівської РДА Юрію Пудлику, пише Інфопростір.

Коментарі вимкнені.