Поки ми відбиваємо ворога на сході країни, поплічники Хоптяна обкрадають центр заходу

Ще у 2012 році за сприяння тодішнього голови Тернопільської адміністрації Валентина Хоптяна на дорогах нашої області ремонтні роботи розпочало приватне підприємство «Луцькавтодор-Сервіс».

Роботи розпочали, а от виконати їх, як належить, у повному обсязі та у встановлені строки не змогли. Служба автодоріг, згідно вимог встановлених норм та нормативів, таке виконання робіт не прийняла. Як наслідок – кримінальна справа з вимогою відшкодувати всі кошти за договором.   Ажде Луцька лжефірма подала позов у суд з метою здерти кошти зі Служби автомобільних доріг у Тернопільській області руками феміди, і тим самим позбавити нас, тернополян та гостей області, можливості отримати якісне дорожнє покриття.

Валентин Антонович, напевне, не дарма лобіював саме цього виконавця робіт, маючи у цій справі свій інтерес. Ціна судового позову «Луцькавтодор-Сервіс» більше 32 мільйонів гривень, а за ці гроші можна відремонтувати не один кілометр тернопільських доріг.

Ось і виходить, що поки ми відбиваємо ворога на сході країни, його поплічники в особі вірного слуги екс-президента обкрадають центр заходу.

Шановна громадськість, не залишайтесь осторонь. Перше судове засідання відбудеться 4 червня об 11.00 год у Господарському суді Тернопільської області.  Не дозволяйте себе обкрадати!

Тернополяни

Коментарі вимкнені.