Поки у Тернополі лунають декларації та обіцянки – в Миколаєві вже діють

Поки у Тернополі лунають декларації та обіцянки – в Миколаєві вже виділяють конкретні ділянки для участинків АТО.

Миколаївська міська рада на сесії 11 вересня прийняла програму соціальної підтримки учасників антитерористичної операції та членів їх сімей, яка передбачає надання додаткових соціальних гарантій учасникам АТО та підняття престижності професії захисника Вітчизни.

«Програма підтримки учасників антитерористичної операції та членів їх сімей» – це комплекс заходів, передусім – виділення земельних ділянок під індивідуальне житлове будівництво для учасників АТО. Перші 150 ділянок по генплану вже практично «нарізані». Готуються ще дві групи земельних ділянок. За словами Гранатурова, всі учасники АТО будуть запезпечені наділами, ніхто обділений не буде.

Крім цього, буде виділено 1 млн грн на медичну реабілітацію учасників АТО. В рамках програми міська влада сприятиме працевлаштуванню членів сімей учасників АТО і родичів загиблих. Також ця категорія миколаївців буде звільнена від оплати за користування житлом, їм надається безплатний проїзд у міському транспорті.

Загиблим будуть встановлені пам’ятники за рахунок бюджету.

Нагадаємо, у Тернополі міська рада поки спромоглася тільки учасників  АТО звільнили від сплати за комунальні послуги. Відповідне рішення прийняли 20 серпня депутати міської ради з ініціативи міського голови Сергія Надала. В рішенні сказано, що учасники АТО та члени їх сімей не платитимуть за комунальні послуги з 1 вересня по 31 грудня 2014 року.

Хоча ще навесні Держемагентсво висунуло ініціативу, згідно якої Військовослужбовцям, які беруть участь в антитерористичній операції, мають надавати землю – безкоштовно.

-1 thoughts on “Поки у Тернополі лунають декларації та обіцянки – в Миколаєві вже діють

  • 09:12 | 15.09.2014 о 09:12
    Permalink

    Не треба бігти попередь батька в пекло. Ще немає офіційного поділу на учасників і неучасників АТО. Попереду війна, а автор статті би землю ділив!

  • 09:23 | 15.09.2014 о 09:23
    Permalink

    Журналісти, будьте трохи компетентніші, не показують свою непрофесійність. Держкомзем не має ніякого відношення до міста! То обласна структура. І доречі також вже виділила ділянку під індивідуальну забудову.

Коментарі вимкнені.