Політичні заробітчани з Одеси влаштували цирк у Тернополі (фото)

В Україні знову відроджуються політичні заробітчани. Свого часу таке явище як “постояти на мітингу за гроші” різко засуджувалось суспільством, оскільки звідти і почали плодитися сумнозвісні “тітушки”.

Сьогодні тернополяни мали змогу побачити на вулицях файного міста політичних заробітчан з Одеси.

Російська мова, колоритні одеські панянки, привезений відеооператор з відеокамерою з наліпкою, що нагадує логотип телеканалу “Столиця” з Києва – всі вони сьогодні пікетували обласну прокуратуру та УМВС.

На 15 годину, планують пікетувати ще Тернопільський обласний апеляційний  суд, де розглядатиметься апеляція Ігоря Таловова щодо відміни йому запобіжного заходу у вигляді цілодобового домашнього арешту.

Нагадаємо, що Ігор Таловов, який виявився неодноразову засудженим, звинувачується в декількох протиправних діях проти одного з журналістів Тернополя (https://poglyad.te.ua/podii/poky-aktyvni-mistyany-zahyschayut-ukrajinu-vid-okupanta-ternopil-hoche-pidimyaty-kryminalitet/#title)

На час судового слідства йому обрано запобіжний захід у вигляді домашнього арешту.Саме його друзі з Одеси і приїхали на сьогоднішній пікет, оскільки головний офіс громадської організації “Комітет по боротьбі з організованою злочинністю та корупцією”, який в Тернополі представляє пан Таловов, розташований в цьому місті.

До речі, дивує універсальність плакатів, які мітингувальники принесли з собою: з 10 постерів, тільки 2 містять прізвища тернопільських силовиків, і то замість обласного в.о. начальника УМВС написали прізвище міського міліціонера.

 

-1 thoughts on “Політичні заробітчани з Одеси влаштували цирк у Тернополі (фото)

Коментарі вимкнені.