Кому Надал грозить “суворою відповідальністю”?

Міський голова Тернополя Сергій Надал підписав розпорядження про проведення службової перевірки по фактах отруєння дітей в дошкільних навчальних закладах №16 та №38.

Комісія у складі фахівців управління освіти і науки, охорони здоров’я та медичного забезпечення, управління торгівлі зобов’язана вивчити обставини, що призвели до отруєння дітей, в тому числі якість продуктів харчування та води, технологію приготування їжі, дотримання вимог санітарного законодавства, неналежне виконання посадових обов’язків.

До роботи комісії будуть залучені представники міської СЕС та інших контролюючих органів. До 23 січня комісія надасть міському голові пропозиції щодо притягнення винних осіб до відповідальності.

«Наразі комісія оперативно вивчає ситуацію, щоб з’ясувати причини отруєння дітей, – розповідає Сергій Надал. – Усіх винних у цій ситуації чи то працівників навчальних закладів, чи то виробників продуктів харчування, у залежності від остаточних висновків, буде притягнено до суворої відповідальност».

Коментарі вимкнені.