Потяг єднання України «Труханівська Січ» прибув до Тернополя

unnamed-6Сьогодні, 25 жовтня 2016 року на залізничному вокзалі Тернополя небайдужі тернополяни – активісти та влада міста вітали гостей. З наближених до бойових дій українських територій в місто приїхав «Потяг Єднання України «Труханівська Січ». Зустрічали його оркестр 44-ї артилерійської бригади кілька десятків активістів громадських організацій і усі ті люди що були в цей час на пероні вокзалу.
Півтори сотні дітей, вчителів, активістів та два десятки військових приїхали з Луганської та Донецької областей. Такий почин це їхня участь у Всеукраїнському національно-патріотичному проекті «Потяг Єднання України «Труханівська Січ».
20 жовтня учасники виїхали з Києва, далі по маршруту були Вінниця, Хмельницький, Кам’янець-Подільський. Увесь день 25 жовтня вони гостюватимуть у Тернополі.
У планах гостей – кілька екскурсій та знайомство з місцевими традиціями. Одразу після зустрічі на вокзалі усі разом і гості, і зустрічаючі взяли участь у відкритті меморіальної дошки на фасаді дванадцятої школи міста Тернополя (Тернопільський навчально-виховний комплекс «Школа – колегіум Патріарха Йосипа Сліпого») герою Небесної сотні Тарасу Слободяну який у ній навчався. Згодом учасники акції відвідають музей політичних в’язнів та військову частину. О десятій годині вечора учасників проекту чекатиме потяг, який повезе їх до наступного пункту призначення.
На вокзалі Тернополя гостей зустріли представники багатьох громадських організацій: ТОО ВГО “Спілки офіцерів України”, ТОО Української спілки ветеранів Афганістану, ГО “Схід та Захід єдині”, ГО «Спілка бійців і волонтерів АТО «Сила України», ГО «Автомайдан Тернопіль», ГО “Об’єднання бойових побратимів”, ГО “Спілки Військових Священників”, ГО “Українські побратими”, Ліги підприємців “Українська справа”, Всеукраїнської громадської організації “Молодіжний Націоналістичний конгрес”, ГО “20-й загін територіальної оборони”, Козацько-десантного, екологічного коша ім. Дмитра «Байди» Вишнивецького, ГО «Національний Рух “ДІЯ”» і багатьох інших.
Акція – проект на мій погляд дуже потрібна, наша громадська організація недарма взяла у ній участь. Часто буваючи на сході України на театрі бойових дій, ми всіляко стараємось проводити роботу по об’єднанню України. Ми самотужки літом цього року організовували відпочинок дітей з прифронтової зони в «Буковелі» (http://maidanua.blogspot.com/2016/08/blog-post_16.html ), а минулого року діточки зі сходу відпочивали на Тернопільщині (http://maidanua.blogspot.com/2015/08/blog-post_10.html ), тепер приєднались до всеукраїнської акції. З нашими братами зі сходу треба працювати та допомагати їм в таких проектах – каже постійно координатор ГО «Схід та Захід єдині» Василь Конько, тому ми не могли стояти осторонь. Слава українським патріотам заходу і сходу, півночі та півдня України, на зло всім ворогам – ми є єдина родина. Слава Україні !

Ігор Крочак, прес-секретар ГО «Схід та Захід єдині»

 

Довідково:

Всеукраїнська акція «Потяг Єднання України «Труханівська Січ». Акція започаткована за ініціативи 86 громадських та волонтерських організацій. Потяг Єднання об’єднує команду волонтерів, освітян, журналістів, документалістів, митців, громадських діячів та військових (понад 200 осіб). У ході поїздки на зупинках у населених пунктах організатори акції проводять різноманітні заходи, зокрема, мистецькі акції, лекції, тренінги та майстер-класи, фестивалі, обміни культурними надбаннями.

Коментарі вимкнені.