Працюємо разом для процвітання Заліщицького краю, – Іван Марущак

Уже стало доброю традицією, що люди, які в житті досягли успіху, повертаються до своїх коренів і стараються зробити щось корисне для рідного краю, не забувають те місце, де зростали та сформувалися як особистості.
Іван Марущак народився в одному з наймальовничіших куточків Тернопілля – селі Городок Заліщицького району. Об’їздивши всю Україну та багато закордонних країн, переконався, що його рідний район нічим не гірший. Тут надзвичайна природа, унікальний клімат, мальовничі краєвиди Дністровського каньйону. Він активно влився в життя Заліщицького району і розпочав активну діяльність – не словами, а справами показав, що це можливо.
Сьогодні Іван Марущак – депутат Тернопільської обласної ради від Партії «Солідарність – Блок Петра Порошенка» і робить все, щоб Наддністрянщина процвітала і славилася на всю Україну, щоб люди мали роботу і були впевнені у завтрашньому дні.
«ГОРОДОК» – унікальний комплекс для розвитку молоді та понад сотня робочих місць
Вже незабаром за ініціативи Івана Марущака розпочнеться будівництво спортивно- оздоровчого комплексу в селі Городок Заліщицького району. Це ціле футбольне містечко і новий спосіб життя для десятків тисяч людей, це здорове майбутнє наших дітей, це єдина родина професіоналів і лю- бителів спорту! Створення футбольного центру підготовки для професійних футбольних клубів України і забезпечення дитя чих, юнацьких та аматорських команд тренувальною базою дасть унікальну можливість ви- явити не тільки яскраві зірочки для світового футболу, але й, використовуючи новітні методики навчання, виховати нові.
– Розуміючи недолік футбольної індустрії в наданні навчально-тренувальних зборів в Україні, а так само кліматичної зони, більшість наших футбольних команд сьогод ні змушені проводити свої збори за межами держави, у таких країнах, як Туреччина, Кіпр, ОАЕ, Ізраїль, Іспанія, Хорватія, Австрія, Болгарія. У зв’язку з цими реаліями ми пропону ємо формувати «ГОРОДОК» як спортивно-оздоровчий і культурно-соціальний об’єкт, створити багатофункціональний цілорічний комплекс національного масштабу, – розповідає Іван Марущак. – А головне – це бiльш як сотня робочих мiсць для жителiв Залiщицького району. Також ми плануємо вiдкриття дитячої футбольної академії. Завдяки такому комплексу буде змога проводити молодіжні спортивні форуми та акції, які пропагують здоровий спосіб життя і нове ставлення до навколишнього середовища.
«Нам потрібно гуртуватися заради покращення життя в державі»
Зараз ми всі повинні бути волонтерами та меценатами, вважає Іван Марущак. Окрім розвитку спорту, він підтримує воїнів-захисників України, які служать на Сході. Він зібрав і відправив у зону АТО кілька мікроавтобусів з продуктами харчування для наших солдатів. Допомагає придбати для воїнів теплий одяг, взуття, аптечки з ліками, адже ці речі допомагають зберегти здоров’я і життя наших захисників. Одним зі своїм завдань Іван Марущак вважає організацію дозвілля у селах. Він відроджує традицію вечорів відпочин ку для мешканців Заліщицького району. Також організовує виїзди земляків на прощі у Марійський духовний центр в селі Зарваниця, допомагає з транспортом. Серед його пріоритетів – благоустрій територій сіл Заліщанщини. Допомагає в облаштуванні територій шкіл, садочків, спортивних майданчиків. – Україна сьогодні потребує об’єднання і солідарності, – каже Іван Марущак. – Ми повинні гуртуватися – і заради покращення життя в державі, і заради миру.

Коментарі вимкнені.