“Правоохоронні органи у 21 столітті стали злочинцями номер один”, – Правий Сектор (фото)

В рамках всеукраїнської акції активісти «Правого Сектору» Тернопільщини та окремі мешканці Тернополя прийшли сьогодні під будівлю обласного УМВС, щоб виступити за такі вимоги:
• люстрація силових відомств, зокрема відставки міністра МВС Арсена Авакова;
• покарання винних у застосуванні сили до мирних протестувальників у Одесі 3 серпня;
• проведення системних реформ у МВС.
– Сюди ми прийшли, щоб нагадати вимоги Майдану. Одним із ключових вимог було повне переформатування силових структур, а також люстрація в усіх силових відомствах. Зараз цього не відбулося і ті люди, які чинили тиск та знущалися над українськими патріотами зараз є у правоохоронних органах.
Також, метою нашого протесту є підтримка наших одеських побратимів та нагадати міліції, що не все буде так, як вони хочуть, – каже голова місцевого “Правого Сектору” Василь Лабайчук. – В Одесі громада попереджала, що концерту Лорак ніхто не чекає. Але, незважаючи на те, що громада зверталася і до місцевої влади, і до так званих правоохоронців, людей ніхто не почув. І тому вони вийшли на протест. Але та гнила система, яка залишилася у міліції показала своє звичне обличчя. Пікетувальників жорстоко і невиправдано побили із застосуванням спецзасобів.

Свою думку також висловив прихильник «Правого сектору» актор тернопільського театру Олег Боков :
– Про смаки не сперечаються, а про громадянську позицію варто поговорити. Що можна сказати про Ані Лорак? Є люди, які не знають, а вона відноситься до тих людей, які не хочуть знати. Їй байдужі українці, проте, їй не байдужі українські гроші, а отже, ця людина не має совісті, якщо вона так зневажливо ставиться до своїх людей, до тих, хто її годує.
Вона не варта уваги, тому давайте просто її забудемо і скажемо, що в Україні немає такої співачки, як Ані Лорак.

– Міністерство внутрішніх справ Одеської області вчора нахабно брехало, що нібито провокатори у футболках з тризубом хотіли створити в Одесі масові безпорядки, – сказав під час акції протесту громадський активіст Олександр Башта, – Що стосується Авакова, то мене обурює ще й те, що він постійно розмовляє російською, і це в період фактично війни з Російською Федерацією.

– Я хочу нагадати, що правоохоронні органи у 21 столітті стали злочинцями номер один. Ми, “Правий Сектор”, маємо свою думку щодо реформування правоохоронних органів. У міліції не відбулася ніяка люстраційна чистка, а просто перестановка начальників “про людське око”. Насправді, нічого не змінилося, потрібна чистка усіх рівнів міліції, – розповіла член відділу правового забезпечення “Правого сектору” подруга Катерина.

До приміщення тернопільської обласної міліції прийшла також активістка київського “Майдану” Ліза Шапошнік, яка висловилася за люстрацію правоохоронних органів. – Я не з Тернополя, сюди переїхала з Дружківки Донецької області. Оскільки я інвалід, то знаю, як працює чиновницька та правоохоронна система, тому я за повне перезавантаження цього всього, – сказала Ліза.

Завершували акцію Славнем України та було зачитано заяву ПС (Ознайомитися можна за посиланням) – http://pravyysektor.info/news/politychna-partiya-pravyj-sektor-vyslovlyuje-protest-z-pryvodu-podij-3-serpnya-v-odesi/
Арсена Авакова – у відставку!
Злочинців у погонах – в тюрми!
Слава Україні!

Провід ТОО “Правий Сектор” Тернопільщини

-1 thoughts on ““Правоохоронні органи у 21 столітті стали злочинцями номер один”, – Правий Сектор (фото)

 • 19:20 | 5.08.2014 о 19:20
  Permalink

  І ви ще можете себе називати патріотами?! Не маєте чим зайнятися? Певно вам скучно. Хто хоче України, той сьогодні на сході,а не тут, у тернополі, якісь заколоти робить!

 • 21:30 | 5.08.2014 о 21:30
  Permalink

  До “люблю правду”
  Ні, друже, ти любиш жменю прілого вівса у жолобі. Або конувку помий у кориті. Оце і є вся твоя правда.

Коментарі вимкнені.