Правоохоронцю з Тернопільщини виповнилося аж 96

PM689image006Ветерану органів внутрішніх справ Миколі Коннову виповнилося 96. Зі святом пенсіонера, ветерана Великої Вітчизняної війни привітав заступник начальника Головного управління поліції Тернопільщини Олег Ляхович.

Він подякував Миколі Федоровичу за багаторічну працю в органах внутрішніх справ, побажав міцного здоров’я та вручив у подарунок іменний годинник.

– Микола Федорович – один з наших старожилів. Дай Боже йому ще довго тішити нас своєю присутністю, – зазначив Олег Ляхович. – Тих, хто брав участь у Другій світовій війні, а згодом змінив солдатську шинель на міліцейську залишилося небагато. Ми нікого не забуваємо. Вітаємо зі святами, провідуємо, допомагаємо. Таким людям у поважному віці головне – увага.

96-річний ветеран каже, що життя прожив недаремно. А рецептом свого довголіття вважає активну життєву позицію, працю та правильне харчування.

За свій вік Миколі Федоровичу довелося пережити чимало. У далекому 1942-му юним він потрапив на фронт. Перше бойове хрещення пройшов у бою під російським містом Орел, а далі важкі фронтові шляхи вели від Курська аж до Карпатських гір. Брав участь у звільненні Києва, Тернополя та Львова.

Після війни Микола Федорович змінив армійську шинель на мундир правоохоронця. Пройшов шлях від оперуповноваженого до заступника начальника відділу обласного підрозділу.

Незважаючи на поважний вік, ветеран продовжує брати активну участь у житті управління, є членом ветеранської організації учасників Великої Вітчизняної війни. І сьогодні він у строю. Святкуватиме у родинному колі 96-ий день народження.

Онука ветерана Катерина Зозуля каже, що дідусь любить життя, завжди активний, читає, дивиться телебачення і завжди в курсі всіх подій, що відбуваються у суспільстві.

Коментарі вимкнені.