Про бібліотеку-довгобуд у Тернополі згадали перед “високими чиновниками”

У рамках робочого візиту до Києва 13 жовтня заступник голови Тернопільської обласної державної адміністрації Леонід Бицюра зустрівся з першим заступником Міністра регіонального розвитку, будівництва та житлово-комунального господарства України В’ячеславом Негодою.

Під час зустрічі було обговорено питання підготовки житлово-комунального господарства області до роботи в зимовий період, а також  шляхи розв’язання проблем, пов’язаних з об’єктами незавершеного будівництва, зокрема, бібліотеки-довгобуду, що в  Тернополі.

Також під час зустрічі  йшлося про створення в обласному центрі необхідної інфраструктури для проведення змагань з різних видів водного спорту на Тернопільському ставі.

До слова, наразі Тернопільська облдержадміністрація веде активні перемовини з Федераціями водних видів спорту про ймовірне проведення чемпіонатів різних рівнів на базі Тернопільського ставу

-1 thoughts on “Про бібліотеку-довгобуд у Тернополі згадали перед “високими чиновниками”

  • 13:00 | 15.10.2014 о 13:00
    Permalink

    Міська рада в якій працював Бицюра не затвердила проект землеустрою під бібліотекою і вже відскубнули кілька ділянок, на яких будують шедеври несмаку. Атепер вже дуже цікава стала будівля бібліотеки для нової влади. А чому місто не профінансувало завершення будівництва за 23 роки.

Коментарі вимкнені.