Професія Валентина Хоптяна – «пияк-політик»: вважають його ІТ-шанувальники

Голову тернопільської ОДА  Валентина Хоптяна особливо «шанують» IT–просунуті виборці. За час його  губернаторства невідомі тричі міняли прізвище голови Тернопільської облдержадміністрації на сторінці про нього в Вікіпедії. З Хоптяна робили Пияка. Окрім цього було внесено зміни і в пункт «професія» — там тимчасово було написано «пияк-політик».

Також у довідці в графі з даними про народження голови облдержадміністрації було вказано «народилася».

А ще на сторінці про Хоптяна у Вікіпедії замість його прізвища над біографічною довідкою хтось написав «Хобіт». Наступного дня прізвище було виправлене.

Невдовзі невідомі змінили прізвище Хоптяна на «Хопта», себто «бур’ян». Тоді ж в біографічній довідці написали і кінцеву дату перебування Хоптяна на посаді голови облдержадміністрації – 1 листопада 2012 року.

Збруч

-1 thoughts on “Професія Валентина Хоптяна – «пияк-політик»: вважають його ІТ-шанувальники

  • 17:10 | 13.11.2013 о 17:10
    Permalink

    Тупішого за всі часи в області не було. А прізвище Пияк – це за ним ще з Хмельниччини тягнеться. Алкоголізм, як і СПІД – невиліковні.

  • 21:27 | 13.11.2013 о 21:27
    Permalink

    Шановний авторе-журналісте! Ненабридло хамством займатися. Журналісти! А чи знаєте і розумієте таке слово як етика. Бо останнім часом для наших “писарів” потрібно надати допомогу… Хами ви, а не писарі

Коментарі вимкнені.