Відсьогодні тернопільським закладам культури рішення виконавчого комітету непотрібне

ПеремогаІз 13 листопада керівникам закладів культури Тернополя буде простіше укладати договори про погодинну оренду приміщень. Проект такого рішення прийняв виконавчий комітет міської ради.

Зокрема, виконком дозволив керівникам закладів культури, на балансі яких перебуває майно комунальної власності, за погодженням з Управлінням культури і мистецтв укладати договори погодинної оренди окремих приміщень, які не задіяні в навчальному, культурному, виховному процесі, для потреб, які відповідають цільовому призначенню приміщень, без прийняття відповідного рішення виконавчого комітету.

–          Всі заклади культури можуть погодинно здавати приміщення, які не суперечать діяльності закладу культури, – пояснив начальник Управління культури Олександр Смик.

Даний проект подали для того, аби оперативно вирішувати питання погодинної оренди приміщень, без очікування дозволу виконавчого комітету.

Зараз Управління правового забезпечення міської ради повинне розробити та подати Олександру Смику примірний договір для погодинної оренди приміщень, що не використовуються в навчальному, виховному та культурному процесах, в закладах культури.

Люба Вовк, новини Тернополя “Погляд”

Коментарі вимкнені.