Прокуратура Тернопільської області готова вибачитися перед “Автомайданом” (відео)

Прокуратура не подаватиме касаційної скарги, а вибачиться перед активістами ВО “Автомайдан” та присутніми разом з ними на пікеті у березні 2015 року, так, як це встановлено законом і як вимагатиме того рішення суду. Про це заявив прокурор Тернопільської області Олександр Мартинюк 26 листопада. 

Нещодавно в апеляції розглядалася справа ВО«Автомайдан» проти прокуратури. Активісти подали до суду, відстоюючи свою честь, гідність і ділову репутацію. Йшлось про спростування висловлювання заступника прокурора Антюка І.П. щодо проведеного активістами пікету, який за його словами носив замовний характер. Чи подавала прокуратура касаційну скаргу в вищий спеціальний суд, і коли ж буде спростування?

– Прокуратура, як наглядова інстанція, як ніхто інший зобов’язана і буде виконувати закон. В тому числі і рішення суду, яке вступило в законну силу. Ми обов’язково в той термін, який вказаний в рішенні суду, і в той спосіб, який вказаний в рішенні суду, спростуємо ту інформацію, перед тими журналістами і телеканалами, які також вказані в рішенні суду. Касаційної скарги ми не подаємо, – сказав Олександр Мартинюк.

РБТ

Коментарі вимкнені.