Прокуратура взялась за Валентина Хоптяна

У Тернополі після прокурорської перевірки до Єдиного реєстру досудових розслідувань внесено відомості про кримінальне правопорушення за фактом неналежного виконання своїх обов‘язків службовцями відділів державної виконавчої служби тернопільського міського управління юстиції під час проведення реалізації арештованого майна. На даний час триває розслідування, яке здійснюють слідчі міського відділу міліції.

Хід розслідування перебуває на контролі прокуратури м.Тернополя.

Нагадаємо, колишній начальник управління юстиції в області Ігор Бандура заявляв, що частим покупцем конфіскованих квартир і автомобілів був колишній губернатор Тернопільщини Валентин Хоптян.

Зокрема, Ігор Бандура заявив, що керівником виконавчої служби Тернопілля спеціально призначили Майю Каневську, аби  вона  контролювати реалізацію конфіскованого майна – квартир і автомобілів, частим покупцем якого був сам Валентин Хоптян.

«Одного такого разу керівник другого відділу ДВС Тернополя Микола Литвин навіть дістав «на горіхи». Адже він мав прибути на одну із квартир, яку мали реалізовувати з торгів, у чітко визначену годину. Він на трішки затримався з робочих питань. Та коли прибув на місце, то виявилося, що там його очікує особисто Хоптян із своїм заступником», – сказав Бандура.

Зазначимо, що після викривальних заяв Бандури ДВС Тернопілля  розповсюдила коментар, у якому, зокрема, йдеться, що передача майна на реалізацію здійснюється на конкурсних засадах .

А інформація щодо придбання арештованого майна Хоптяном В.А. не підтверджена і не не відповідає дійсності.

-1 thoughts on “Прокуратура взялась за Валентина Хоптяна

  • 11:38 | 8.04.2014 о 11:38
    Permalink

    коли буде розслідування як пан Пак, зробив аврію з летальними наслідками і чому він – вбивця людей? вже на волі ?????

  • 00:54 | 9.04.2014 о 00:54
    Permalink

    В ДВС Тернопільського району ще більший бардак,така хамовита начальниця,здається вона пенціонер,просто не припустимо на такій посаді

Коментарі вимкнені.