Прокурор Тернопільщини погрожує криміналом страйкомітету

Геннадій МовчанУ Тернополі три дні поспіль страйкомітет блокував будівлю ОДА. А саме місто живе протесними настроями. 

Тому прокурор Тернопільської області Геннадій Мовчан зібрав брифінг на якому закликав тернополян  дотримуватись закону під час проведення мирних акцій.

 За його словами на даний час будь-яких порушень з боку учасників мирних акцій на Євромайдані міста Тернополя не відбулось.

Правоохоронними органами загалом забезпечено належний громадський порядок у місцях масового зібрання людей і в подальшому правоохоронцями буде зроблено все для спокою громадян, – каже прокурор області.

Звертаючись до організаторів заходів Геннадій Мовчан зазначив, що і надалі мирні акції повинні проходити в межах діючого законодавства.

Однак, упродовж двох днів відбувалось блокування будівлі Тернопільської обласної державної адміністрації з метою недопущення до виконання своїх службових обов’язків працівників та службовців установи.

«Звертаю увагу, що захоплення будівель і споруд, що забезпечують діяльність органів державної влади, органів місцевого самоврядування, об’єднань громадян – це кримінальний злочин. І хто б його не вчинив, буде відповідати згідно із Законом!

Діям всіх учасників акції, в тому числі і правоохоронним органам, у разі порушень закону чи перевищення службових повноважень буде надана правова оцінка. Акцентую увагу учасників мирних акцій не піддаватись на будь-які провокації.

Попереджаю провокаторів, ким би вони не були, які б посади не займали, у разі вчинення ними протиправних дій їх буде притягнуто до відповідальності» – наголосив прокурор області.

Коментарі вимкнені.