Путінські агенти вже орудують на Тернопільщині. Гута їм підіграє?

Набирає обертів скандал навколо агрохолдингу «Мрія», співвласником якого є мільярдер з Гусятинщини Іван Гута. Довгий час його називали одним з найвпливовіших людей Тернопільщини, причому позиції Гути були міцними і під час правління Януковича. За ненависного українцям режиму агрохолдингу вдалося збільшити земельні володіння майже на 100 тисяч гектарів.

Розповідають, що особливо відзначався своєю заповзятливістю очільник тернопільських регіоналів, колишній голова ОДА Валентин Хоптян. Зрозуміло, що «не за красиві очі».

Як не дивно, але до «супроводу» бізнес-імперії Гути свого часу пристали навіть «свободівці» в особі нардепа Головка. Тоді як мільярдер цеглинка за цеглинкою творив в Україні прототип МММ, в основі якого, за деякими джерелами, були заставні комбінації майном під кредити іноземних банків. Коли припекло, він на колегії ОДА за часів того ж Хоптяна підлякував місцевих фіскалів Путіним.

В Україні, на щастя, відбулися зміни. Шило в мішку, як відомо, не сховаєш. Для агрохолдтингу «Мрія» усе завершилося технічним дефолтом. Західні банки відмовилися кредитувати бізнес Гути. Тепер йому доводиться протоптувати стежку до російських покровителів. Адже Путін, крім війни проти України, взявся за український бізнес. Особливо його цікавить плодовита українська земля. Заради цього винайшли метод як, взамін на дешевий російський кредит, передати росіянам землі, орендовані у місцевих людей. Схема проста: селянину пропонують розірвати договір оренди землі, наприклад, з «Мрією», і тут же укласти договір з фірмою, пов’язаною з росіянами. Аби цей підступний намір приховати людей задурюють, що це нібито українські та західні бізнес-структури.

А де гарантія, що росіяни через різні юридичні уловки не позбавлять не вельми підкованих селян права власності на батьківську землю?!

На жаль, ділки вже орудують на Зборівщині. І не тільки. Невже Путінські агенти зможуть обвести довкола пальця мудрого галицького селянина?

За Збручем

-1 thoughts on “Путінські агенти вже орудують на Тернопільщині. Гута їм підіграє?

  • 13:01 | 11.09.2014 о 13:01
    Permalink

    А тепер1шн1й режим фашист1в для вас любимий? Ф1льтруйте хоч трохи сво1 реч1. Вас люди читають. Х1ба можна таку ненависть роздувати м1ж людьми? Ви чого пильнуете? Хто вас годувати. 1д1от1в. буде? Ще раз вам Пут1н допоможе – його зразу викинуть рос1яни з президент1в, бо ви вже своею ненавистю д1стали вс1х. Скоро вона з вас вс1 соки вип”е. А сам1 рахуете. що ви в Бога в1рите. Що Бог ненавид1ти велить? А ви д1точок-пе6ршокласник1в вже ненавид1ти вчите. Хто ви насправд1? Невже укра1нц1 так можуть? Хоча кр1м гал1ц1як,укра1нц1 так себе не ведуть.

  • 14:21 | 11.09.2014 о 14:21
    Permalink

    Ну, Ганусю, такі як Гута і ви , нас ніколи не годували, в основному на наших землях вони ГОДУВАЛИСЬ. Селянам пайовикам на зборах, де їм приїдуть лапшу вішати різні юристи з Мрії на Тернопільщині, Оскара на Франківщині іт.д., варто вимагати назвати точну юридичну назву або код ЄДРПОУ фірми-орендаря і самим поцікавитись, яка інформація є про такі фірми у відкритому для будь-кого реєстрі підприємств і оганізацій, а також просто почитати, що розкаже дядько Гугл про ці фірми… А вже потім прийняти рішення про передачу свого паю в оренду. А взагалі, шановні галицькі і всі решта селяни, щоб всякі Ганьки нам в очі не штрикали, потрібно може вже й самим кооперуватися біля нашого єдиного багатства і тяжко працювати, зате на себе і на своїй землі,а не на менеджерів Гути, які завжди діляться з чиновниками і завжди крадуть у інвесторів.

Коментарі вимкнені.