“Якби я зробила це раніше, то Саша був би живий”, – тернопільська школярка віддала на АТО гроші зі скарбнички, які збирала кілька років

Днями у приміщення туристсько-інформаційного центру Бережанської міської громадської організації «Рідне місто» прийшла п’ятикласниця Бережанської загальноосвітньої школи №2 Анастасія Морозкіна. Це було два дні після похорону 19-річного бережанця Олександра Філя, який загинув під час проведення антитерористичної операції на сході України.

Настя принесла свою скарбничку із зібраними металевими гривнями, щоб передати гроші для дяді Володі (голова БМГО «Рідне місто» Володимир Якимів, який допомагає передавати амуніцію, інші необхідні речі учасникам АТО за кошти небайдужих бережанців). Відкрила її та висипала на стіл монети – 216 гривень 2002-2012 років випуску.

На прохання прокоментувати свій вчинок, дівчинка сказала коротко і заплакала: «Я збирала гроші кілька років, щоб купити собі щось. Я не знаю, що саме це мало бути на цей раз, бо я вже кілька разів користувалася грошима зі скарбнички. Але на похороні Саші я вирішила віддати ці кошти для потреб тих, хто воює в АТО. А ще мені здається, якби я зробила це раніше, то Саша був би живий».

Ось такий важливий крок у своєму житті зробила юна бережанка Анастасія Морозкіна.

Номер один

Коментарі вимкнені.