П’ятий рік поспіль тернопільське агропідприємство «Бучачагрохлібпром» отримало почесне всеукраїнське визнання

П’ятий щорічний всеукраїнський конкурс «Аграрна еліта України – 2015» назвав 100 найефективніших сільськогосподарських підприємств держави, які, попри складну ситуацію в країні продовжують демонструвати цілеспрямовану конкурентоспроможність і на внутрішньому, і на європейському ринках. Серед них – ТзОВ «Бучачагрохлібпром».

Агрофірма здобула перемогу в номінації «Стабільний розвиток» та отримала визнання на національному рівні, завдяки постійному пошуку ефективних технологій та прийнятті ефективних рішень, котрі сприяють розвитку аграрної галузі на Тернопіллі.

У столицю за статуеткою від журналу «Farmer» їздив директор насіннєвого заводу ТзОВ «Бучачагрохлібпром» Михайло Євусяк. Він переконаний, що сільське господарство не лише збагачує українську економіку, але й дає можливість створювати додаткові робочі місця на селі, що вкрай важливо в сучасних умовах.

– Це вже п’ята нагорода, яку отримує наше підприємство, що надзвичайно відрадно. Такі всеукраїнські конкурси, як «Аграрна еліта України» та перемога в них дають поштовх до нових звершень, реалізації нових ідей, адже розумієш, що працюєш недаремно, – розповідає Герой України, голова наглядової ради ТзОВ «Бучачагрохлібпром» Петро Гадз.

За його словами, лише українські бізнесмени та аграрії зокрема інвестують в дійсності у економіку рідної землі, адже іноземний інвестор завжди вкладає гроші з вигодою в першу чергу для себе, а не для нашої держави. Тому у своїй діяльності ТзОВ «Бучачагрохлібпром» ставку робить саме на активізацію внутрішнього ринку.

Коментарі вимкнені.