“П’ятий” тролейбус у Тернополі тепер робить більший гак

Тролейбус №5 відтепер робитиме більше коло на масиві “Східний”. Там, на вулиці Довженка якраз облаштували нову тролейбусну лінію. Тому з 10 листопада “п’ятий” їде по вулицях Протасевича, Довженка, Лесі Українки.

– Курсувати він буде так як курсував, один в один. Тільки на ділянці Східного масиву він їхатиме з Протасевича не направо на Лесі Українки, а буде їхати прямо по Протасевича, минаючи перехрестя, по вулиці Довженка. А з Довженка буде їхати на вулицю Лесі Українки. Далі після цього на Слівенську, проспекту Степана Бандери і далі по маршруту. Тобто, крім вулиць Протасевича і Довженка, нічого в ньому не змінилося, – розповідає начальник управління транспорту і зв’язку Тернопільської міськради Ігор Мединський.

На численні прохання мешканців Східного масиву, 5-й тролейбусний маршрут з’єднає вулиці Протасевича, Довженка, Лесі Українки з центральним ринком та мікрорайоном “Дружба”. До 20 листопада на розгляд тернополян винесуть нову маршрутну мережу, каже Ігор Мединський. Всі нововведення у русі транспорту міста можна буде обговорити і доповнити на громадських слуханнях.

– Я думаю, що громадські слухання будуть в Українському домі “Перемога”. для того, щоб вони послухали які будуть зміни, скільки на тому чи іншому маршруті буде транспорту. Якщо будуть масові і суттєві зміни і пропозиції від людей, то зрозуміло, що спеціальна комісія буде враховувати думку людей і реагувати, – каже Ігор Мединський.

TV-4

Коментарі вимкнені.