Раїса Богатирьова хоче дружити з тернопільськими журналістами

Віце-прем’єр-міністр України – Міністр охорони здоров’я Раїса Богатирьова скаржилась тернопільським журналістам на несумлінних столичних колег, які зазвичай бачать негатив у самовідданій лікарській роботі. Очільниця української медицини попрохала майстрів слова подякувати медикам, які упродовж останнього тижня рятували життя не тільки українських, а й іноземних громадян, які потрапили у ДТП під Черніговом. Міністр наголосила, що ЗМІ зазвичай роблять із українських медиків злодіїв, тому медицині не вистачає кадрів.
– Новини подивишся в неділю, хоч стріляйся йди, – бідкається Раїса Василівна. – Мені здається формуванням негативного ставлення, ми не вирішимо проблеми. Ви повинні бути моїми партнерами.

На такий емоційний випад Раїси Богатирьової прореагувала журналістка одного із місцевих видань, яка запевнила, що у кожному тернопільському ЗМІ є медична рубрика, яка об’єктивно висвітлює реформування галузі, тож, «камінь в город» тернопільських журналістів – несправедливий. Пані Богатирьова, очевидно, не чекала такої реакції, тому одразу ж почала розповідати про функції МОЗ.
– Я ж не кажу, що до мене ставляться несправедливо, коли критикують. Адже до половини не маю ніякого відношення. Люди думають, що за все у медицині відповідаю я, а насправді у нас настільки розгалужена система охорони здоров’я, стільки відомств, що МОЗ впливу не має. Ми тільки формуєм політику, – наголосила Раїса Богатирьова.

Новини Тернополя “Погляд”

Коментарі вимкнені.