Ректор тернопільського ВНЗ студентам: “Не бійтеся бути не схожими на інших”

tneu1Вчора в рамках відзначення 45-річчя факультету фінансів Тернопільського національного економічного університету відбулася відкрита лекція ректора цього ВНЗ, доктора економічних наук, професора Андрія Крисоватого. Зустріч відбувалася просто неба — на Майдані знань ТНЕУ. Про це повідомляють у прес-службі вишу.
 
Андрій Ігорович поспілкувався з молоддю про становлення успішної особистості. А саме такі «складники», на думку ректора, формують успішних особистостей, які будують майбутнє рідного краю, держави. Ректор порадив студентам навчитися правильно оцінювати свої можливості, бути конкретними, відповідальними за свої вчинки, вміти визначити пріоритети, вчитися в успішних людей.

Учасники відкритої лекції мали нагоду засвоїти п’ять правил успіху особистості:
– ваше життя стане кращим лише тоді, коли ви самі станете кращими;
– не важливо, звідки ви стартували, а важливо — куди ви прямуєте;
– у будь-якій ситуації вам є сенс відповісти на новий виклик;
– ви в змозі навчитися усьому, що необхідно для досягнення ваших цілей;
– ви самі встановлюєте межі власної свободи.

«Кожен із Вас обов’язково стане успішним, – підкреслив Андрій Ігорович, – адже Ви активні, цілеспрямовані, креативні, завзяті, відповідальні. Не бійтеся бути не схожими на інших. В цьому проявляється Ваша унікальність й індивідуальність. Збережіть свій молодечий запал, жагу до знань і впевнено крокуйте по життєвому шляху».

Приємним сюрпризом для студентів став подарунок – комп’ютер, який ректор вручив активістам після лекції.

Коментарі вимкнені.