Роботи митця, який прикрашав парк неподалік німецького Гамбургу – у Тернополі

В Тернопільському замку відкрили виставку дерев’яної скульптури члена Національної спілки художників України, Заслуженого майстра народної творчості Івана Мердака.

В експозиції виставки, присвяченої 80-річчю з дня народження митця, – понад два десятки дерев’яних скульптур. Серед них – і видатні історичні постаті, і літературні герої, і міфічні істоти.

Творча спадщина Івана Мердака налічує понад 500 скульптур, – зазначив заступник міського голови Леонід Бицюра. – Тут представлена лише частина його величезного доробку. Ім’я митця відоме далеко за межами України, адже його роботи експонувалися в США, Канаді, Австралії, Німеччині, Франції, Польщі. Його дерев’яні скульптури – справжня окраса парку неподалік німецького міста Гамбург. Значну частину свого життя Іван Григорович прожив у Тернополі, і за цей час зробив значний внесок у розвиток міста. Він вмів знайти матеріал, який навіть при невеликій обробці ставав справжнім витвором мистецтва. Кожна скульптура випромінює неймовірну енергетику, адже сюди митець вкладав не тільки свою працю, а й частинку свого серця, своєї душі…

 

Коментарі вимкнені.