Ринок, на який їздять скуповуватися тернополяни, хочуть віддати російському олігарху

Інтернет газеті «Новини з Одеси» з достовірних джерел стало відомо про планування нового захоплення відомого ринку 7-й кілометр, а точніше тієї частки, якою володіє Добрянський Л. (трохи більше 40 відсотків). Відомо, що за даною акцією стоїть російський олігарх Тельман, відомий як власник Черкіз-ринку.

Пан Тельман вже встиг домовитися про спільну операції з двома іншими пайовиками ринку 7-й кілометр. Яким чином це буде відбуватися поки невідомо, але зрозуміло одне, що решту 40 відсотків у Добрянського просто відберуть.

Також за наявними даними Л. Добрянський останнім часом дуже сильно подружився з алкоголем, і стан  здоров’я його, ймовірно, залишає бажати кращого, а це якраз найкращий момент завдати йому останній смертельний удар.

Судячи з усього незабаром цьому ринку ймовірно доведеться пройти повне перезавантаження, але в якому форматі це буде ми побачимо дуже скоро. Ясно одне, що ринок помре. Пану Тельману він не потрібен у тому вигляді, в якому він є. У нього інші плани.

Наша редакція буде ретельно відслідковувати події та інформувати громадськість.

Нагадаємо, що про ситуацію на ринках в ході недавнього візиту в Одесу, говорила і народний депутат України Олександра Кужель.

Коментарі вимкнені.