Що об’єднає чиновників міської ради Тернополя, учнів та студентів

15 квітня вранці відбудеться просвітницька акція для школярів старших класів. Тобто перший урок для школярів проведуть представники міської ради, заступники міського голови, начальники відділів, управлінь. Про це в ефірі УХ-радіо повідомив міський голова Сергій Надал. 

– Акція буде мати умовну назву: “Тернопіль: минуле і сьогодення”, де вони розкажуть про історію міста, тобто, як місто створювалося і яким місто є сьогодні, що в місті робиться, що відбувається, як місто працює, як живе.

Окрім того, 15 квітня біля замку діятиме “Відкритий вуличний університет”.

– Заплановано з 12.30 проведення такого заходу, який називається “Відкритий вуличний університет”, він має проходити поруч з Тернопільським замком – якраз місце, яке є пам’ятне, через яке ми пам’ятаємо дату заснування Тернополя. Там зберуться студенти тернопільських вишів і будуть розповідати цікаві історичні факти про створення і життя Тернополя і Тернопільського замку, – зазначив міський голова.

Нагадаємо, 15 квітня виповниться 474 роки з того часу, як з’явилась перша письмова згадка про Тернопіль. У місті цю дату не відзначатимуть надто гучно через складну економічну ситуацію, втім, деякі заходи таки відбудуться.

За інф. “Доба”

-1 thoughts on “Що об’єднає чиновників міської ради Тернополя, учнів та студентів

  • 18:10 | 14.04.2014 о 18:10
    Permalink

    Надал відкритий і протсий)))) він взагалі класний

Коментарі вимкнені.