Брати Капранови захоплять Тернопіль

15 квітня в Тернополі гостюватимуть брати Капранови. О 18.00 презентуватимуть “Мальовану іторію України” в книгарні “Є”. А о 20.00 уже гратимуть в “Козі” – представлять нову програму кобза-рок.

– Завтра їдемо Тернопіль-Мукачево-Ужгород-Дрогобич. Тур планували ще тоді, коли думали, що буде відносний мир. Але пообіцяли – то їдемо. (Це продовження осіннього туру з Історією, яке перервали через Майдан), – пишуть брати.

«Мальована історія Незалежності України»

«Мальована історія Незалежності України» — це короткий (80 сторінок), логічний і зрозумілий виклад історичних подій, які зв’язують єдиною ниткою розвиток державності, починаючи від трипільських та кіммерійських племен аж до 1991-го року. Вона об’єднує в одне ціле історію всіх українських земель — від Закарпаття та Галичини до Слобожанщини та Криму.

Малювали історію Незалежності 6 художників: лідер гурту OT VINTA Юрко Журавель (Рівне), Олександр Бронзов (Чернігів), Олександр Костенко (Дніпропетровськ), Юрій Васін (Вінниця), Олег Коллар (Миколаїв), Роман Барабах (Львів).

Окрім опису історичних подій книжка містить мапи, комікси та портрети історичних діячів.

Адреса книгарні «Є»: м. Тернопіль, вул. Валова, 7-9. Початок о 18.00. Вхід вільний. Медіапартнер заходу – тижневик «Український тиждень».

Нова музична програма – Дзен.ua.

Нова музична програма – Дзен.ua. – то кобза-блюз, кобза-реґґі, кобза-рок, кобза-вальс, кобза-боса-нова.

Дзен.ua – це трохи спів, трохи речитатив, усе під кобзу і дудку. Абсолютно ново, на чаклунські вірші одного з найкращих поетів сучасності Сергія Татчина. Татчин – це справжня інтернет-легенда, Останній з Мужикан, гуру Digital-романтизму і прочая і прочая.

Сподобається вам чи ні – не знаємо, але гарантуємо: такого ви точно ніколи не чули.

Адреса: бульвар Шевченка, 23. Вхід вільний. Початок о 20.00

Коментарі вимкнені.