Щодо терориста з Тернопільщини проведуть спеціальне досудове розслідування

Підозрюваний у тероризмі мешканець Борщівського району Тернопільщини зараз переховується від правосуддя на окупованій території Донбасу, тому досудове розслідування щодо нього буде спеціальним.

Як повідомили в прокуратурі Тернопільської області, підозрюваному інкримінують статті Кримінального кодексу України про створення терористичної організації та посягання на територіальну цілісність України.

Процесуальне керівництво у кримінальному провадженні, що його веде управління СБУ в області, здійснює прокуратура Тернопільської області.

«Підозрюваний переховується від слідства на тимчасово окупованій території України та ухиляється від кримінальної відповідальності. У зв’язку з цим його оголошено у розшук. Окрім того, слідчий звернувся до суду з клопотанням, погодженим з прокурором, про здійснення процедури спеціального досудового розслідування стосовно підозрюваного у рамках ст.297-1-297-5 КПК України.

Рішеннями суду відповідні дозволи надано. Органом досудового розслідування відповідно до гл. 24-1 КПК України розпочато спеціальне досудове розслідування у цьому провадженні», — повідомили в прокуратурі Тернопільської області.

Там пояснили, що українське законодавство надає можливість судам заочно засудити осіб у випадку, коли вони перебувають у міждержавному чи міжнародному розшуку.

Джерело: “7 днів-Україна”

Коментарі вимкнені.