Сергія Притулу звільнили за «amore mio»

На «Хто зверху?» Сергій Притула, Женя Галич, Сергій Конюшок і Єгор Крутоголов поділилися пікантними історіями

Конкурс «Про кого це?» заслужено можна назвати найсенсаційнішим. У ньому зірки зізнаються про та-а-а-кі факти зі своєї біографії, про які б воліли не розповідати навіть рідним і друзями. Лідер рок-гурту «O.Torvald», наприклад, як не уникав у цьому випуску історії про шкарпетки на причинному місці, замовчати її не зміг. Не менш цікавими виявилися розповіді ведучого Нового каналу Сергія Притули про сексуальні домагання, Сергія Конюшка – про зубочистку та відрубаний палець і Єгора Крутоголова – про ганчірки з його одягу. Зрештою, читайте самі.

Той, чия дружина пускає на ганчірки його одяг

– На голові я ношу такі штуки, які називаються бафи, – каже Єгор Крутоголов. – Одна коштує приблизно 50 доларів. Так от, поїхали ми з сім’єю на дачу. Дружина щось куховарила. І в одну мить я дивлюся, а половиною мого бафу протирають казан. Я дуже засмутився.

Той, кого звільнили за сексуальні домагання

– 2000 рік. Я на заробітках у Лондоні, – згадує ведучий Нового каналу Сергій Притула. – Зрозуміло, там працювало та працює багато людей різних національностей. І коли ти з ними перетинаєшся, то першочергово випитуєш: у хлопців – матюки їхньої мовою, а в дівчат – як буде «я тебе кохаю». Так от, працював я за дванадцять миль від столиці Англії на кіностудії офіціантом. А на роздачі пасти була іспанка. Вона навчила мене казати «te quiero» і «amore mio». Якось я всі ті слова сказав їй. На що вона почала верещати, як причмелена, «stop it». Через три хвилини до мене підходить головний менеджер і звільняє за сексуальні домагання. Після того ще й наказує допрацювати цей день. Я кажу: «Якщо ти такий мудрий, то носи сам ті тарілки» і виходжу з гордо піднятою головою. До сьогодні не можу повірити, що мене звільнили за сексуальні домагання.

Той, хто зробив зубочистку сокирою

– Я в селі, як порядна дитина, прийняв баньку, повечеряв, – розповідає Сергій Конюшок. – І захотілося мені в літній вечір поколупатися в зубах. Але я не знайшов зубочистки, тому взяв сірник. Ножа теж не було, але я побачив через вікно сокиру. Три грані заточив нормально, а на четвертій промахнувся і вцілив у палець. Біжу, кричу: «Я палець собі відрубав». Мама мало не зомліла. А дід, гуморист, заявив: «То відірви і курям дай».

Той, хто одягнув шкарпетку на причинне місце

– Свого часу ми виступали з гуртом на триб’юті «Red Hot Chilly Peppers», – каже Євген Галич. – І в якийсь момент я зістрибнув у стейдж-дайвінг зі сцени. Мене понесли по руках, навіть познімали якийсь одяг. Я не розгубився, вирішив повторити подвиг «Red Hot Chilly Peppers» – залишив один шкарпеток на нозі, а інший – не на нозі (сміється). Таким чином і виступив.

Дивіться «Хто зверху?» на Новому каналі щочетверга о 19:00, і дізнаєтеся ще багато цікавих історій про українських зірок!

Коментарі вимкнені.