Сергій Мельничук про АТО, Верховну раду та зраду (відео)

У передень Миколая, 18 грудня, до Тернополя завітав командир батальйону “Айдар”, народний депутат Сергій Мельничук. Свій візит він розпочав з вшанування загиблих побратимів, які зараз спочивають на Микулинецькому кладовищі.

Знайшов “айдарівець” час і для тернопільських журналістів.

Новоспечений нардеп розповів про очищення влади, зраду та хто замінить його у батальйоні “Айдар”.

За його словами, очищення влади досі не відбулось, оскільки перезавантаження пройшло лише на 30%. Парламент потрібно буде ще раз перезавантажувати, щоб забрати звідти людей, які там не потрібні, – каже чоловік.
– На місцях взагалі нічого не змінилось. Як були при владі команди регіоналів та комуністів так і залишились.
Незначне перезавантаження може відбутись під час виборів до міських та обласних рад, – каже він.
Розповів Сергій Мельничук про те, що він буде звертатись до Президента, щоб у четверту хвилю мобілізації включили осіб, які перебувають під домашнім арештом та мають непогашену судимість, щоб вони могли йти воювати.
Адже на думку військового на фронт потрібно відправляти людей, які хочуть воювати.
За його словами, оголошене перемир’я було дуже потрібним.
– Ми втратили дуже багато військової техніки, були втрати в підрозділах. На даний момент відновлюється техніка, яка була на зберіганні.
За його словами, 2/3 отриманої техніки потребує ремонту. Все майно з складів було розкрадене або розпродане.
– Укроборонпром виставив на продаж найсучасніші комплекси ПВО. У нас літають літаки російські, вони нас бомблять, а у нас не має комлексів, щоб захиститись. А вони поставили С-300 на продаж. За таке треба судити найсуворіше.
Сергій Мельниченко надіється, що Президент теж підтримає це  і військова прокуратура в цьому напрямку почне працювати.
– Іде війна, а люди, які стоять біля краників, перенаправляють грошові потоки собі в кармани. Є люди, які ганебно зраджують. І коли хлопці загинули (мається на увазі події під Іловайським), то була зрада.

Місце командира батальойну “Айдар” має зайняти Сергій Федорченко, переконаний Мельничук. За його словами, таку позицію і має 3/4 батальйону.

–         Фактично всі батальйони вже приватизували якісь політики. Залишився лише «Айдар», – розповідає Мельничук. – Всі намагаються долучитися до цієї приватизації, але поки що їм не вдається. Генштаб хоче поставити свого комбатам по чиємусь замовленню. Але “айдарівці” не здаються. Три чверті батальйону підтримують Сергія Федорченка. Тож я буду робити все, щоб поставили його.

Коментарі вимкнені.