Сергій Притула переїде до Львова?

– Чи переїхали б жити у Львів?, – запитали журналісти “От-от” у Сергія Притули. – Адже це місто, де Вас обожнюють, а Ваше гумор-шоу збирає тут аншлаг за аншлагом?

– Та я в Тернополі так часто не буваю, як у Львові. Фактично після Києва я тут проводжу найбільше часу. В мене вже проскакує думка, чи не придбати собі тут нерухомість, як це зробила Оля Фреймут, – відповів тернопільський Сірий.

-1 thoughts on “Сергій Притула переїде до Львова?

  • 04:07 | 14.05.2013 о 04:07
    Permalink

    У Києві була схожа ситуація. Пікет, вимога підняття тарифів, погрози не вийти на маршрут… А Льоня Космос тоді сказав ледве не єдину розумну фразу: “Не хочете виходити на маршрут – не треба, ми самі забезпечимо перевезення без вас”. Знайшлися резерви у Київпасі, знайшлися перевізники, для яких поточний тариф був не збитковим. Через тиждень усі перевізники забули про свої вимоги. Для Тернополя таке не пройде – резервів по транспорту нема, але і відстані не великі, тому “катастрофи” не буде. А взвгвлі, я не проти тарифу 2,50, чи навіть 3 грн, але за умови нормального сервісу, без сигаретного диму, бруду, радіо Шансон, нормальними зупинками і транспортними засобами. Порада для перевізників: Піднімаючи тарифи – піднімайте якість послуг. А якщо не можете – дайте це зробити іншим.

Коментарі вимкнені.