Схему планування території Тернопільської громади засекретили?

Тернопіль, міська радаНадзвичайно важливий для усіх жителів Тернопільської міської територіальної громади документ незабаром представлять на розгляд депутатів. Ось тільки повністю ознайомитися із ним вам не вдасться, – пише Терен.

Проєкт рішення «Про затвердження планувальної документації «Схема планування території Тернопільської міської територіальної громади» на сайті міської ради оприлюднили сьогодні, 27 лютого. Його автор – начальник Управління містобудування, архітектури та кадастру і одночасно головний архітектор міста Василь Бесага.

Цитуємо проєкт: «Розглянувши планувальну документацію «Схема планування території Тернопільської міської територіальної громади», розроблену Українським державним науково-дослідним інститутом проектування міст «ДІПРОМІСТО» ім. Ю. Білоконя, з метою обґрунтування довгострокової стратегії планування, забудови та іншого використання території Тернопільської міської територіальної громади… враховуючи висновок постійної комісії міської ради з питань містобудування, міська рада ВИРІШИЛА: затвердити планувальну документацію «Схема планування території Тернопільської міської територіальної громади». 

А далі – традиційне слово «(додається)», яке мало б бути клікабельним, тобто натиснувши на нього кожен мав би відкрити інформацію, що його зацікавила. Але – ні, це – неможливо! Хоча з цього приводу має бути «громадське обговорення і стратегічна екологічна оцінка, розміщення на сайті міської ради, а також у загальнодоступному місці». Можливо, хоча б обранці тернополян із поданим проєктом врешті ознайомляться, адже їм за це – голосувати. 

До речі, це рішення набере чинність відразу з моменту його оприлюднення. Контроль покладуть на постійну комісію міської ради із питань містобудування (голова – свободівка Наталія Паньків). Цілком вірогідно, питання про Схему планування території Тернопільської громади буде у порядку денному вже наступної, 47-ї сесії. Розпорядження про це засідання ще немає, але до нього вже активно готуються.

Коментарі вимкнені.