Шестеро тернополян «короновані» за творчість

IMG_512222Днями у Київському національному академічному театрі оперети відбулася церемонія нагородження переможців Міжнародного літературного конкурсу «Коронація слова-2016».

Відзначено 49 авторів з різних куточків України в номінаціях «Романи», «Кіносценарії», «П’єси», «Пісенна лірика», «Дитяча номінація». Це були нагороди в традиційних номінаціях і спеціальні відзнаки окремим авторам від видавництв, літературних клубів, університетів, Спілки письменників України та окремих представників культури, бізнесу, державних установ.

Цьогоріч шестеро наших краян були «короновані» за творчість. Лауреатом конкурсу став тернопільський поет-пісняр Сергій Сірий. Його твір «Бім і Кеті» визнано переможцем у номінації «Пісенна поезія для дітей» як кращий пісенний твір для дітей молодшого шкільного віку. Повідомляють у Тернопільському прес-клубі.
Другу премію в номінації «Кіносценарії» присуджено нашому краянину Михайлу Швораку за кіносценарій «Бурхливі води». У цій же номінації спеціальною відзнакою «Вибір генерального продюсера 1+1» нагороджені Валентина Семеняк і Богдан Мельничук (твір «Проліскам сніг не страшний»). Спеціальна відзнака від Центрального будинку офіцерів Збройних сил України дісталася Стефанії Білик з Бережан за поезію «Пам’яті Устима Голоднюка, героя Небесної сотні». Цього року також відбулося й вручення літературної відзнаки «Золотий письменник України». Серед нагороджених – колишній тернополянин Сергій Ухачевський.

За словами засновників «Коронація слова» Юрія та Тетяни Логуш, за 16 років конкурс створив і став третьою хвилею сучасної української літератури, виявив та приніс популярність 550 новим письменникам.

Коментарі вимкнені.