Школярі з Тернопільщини спілкувалися з Любомиром Гузаром

dity1Нещодавно делегація Тернопільської області побувала в Києві на Всеукраїнському форумі “Діти змінюють світ”.
“Перший день ми перебували в Мистецькому Арсеналі, де отримали надзвичайно багато позитивних емоцій, — розповіла у соцмережах школярка з смт Великі Бірки Анастасія Гочар. — Здобули багато нового і відкрили для себе новий світ, де тебе слухають і прислухаються до тебе. Познайомились там з такими відомими людьми: письменник – Іван Малкович, режисер, художник – Ігор Заболотний, уповноважений президента з прав дитини – Микола Кулеба, та мали змогу поспілкуватись з переможцем теле-шоу “Маленькі Гіганти” – Євгеном Лебедином, пожала руку директору МАН України Оксену Лісовому та керівником моєї групи, де ми працювали перший день був Павло Гудімов – колишній гітарист Океану Ельзи та на даний момент відомий ланшафтний дизайнер. Не обійшлося і без фото з президентом – Петром Олексійовичем Порошенком.

dity3
Другий день ми провели в Українській академії лідерів, з нами проводили Велику Гру, де вирішувалися питання на рахунок нашого майбутнього, нашої освіти. Також була зустріч з Любомиром Гузаром, де ми мали можливість задати йому питання на рахунок нашого майбутнього і майбутнього країни.
Чесно кажучи атмосфера була настільки приємною, що коли ми вже усвідомили, що їдемо додому, зовсім не хотілась повертатися. Новий досвід надзвичайно збагатив мене зсередини, і я дуже задоволена поїздкою”.

Коментарі вимкнені.