Шина під ОДА або Як активісти «Ядра» вкотре вимагають переформатування громадської ради (фото)

Втретє зустрітися із головою Тернопільської ОДА Олегом Сиротюком намагалися сьогодні активісти Об’єднання заради громади «Ядро». Оскільки потрапити на прийом до очільника області не так просто (чекати треба 10 днів), «ядристи» вирішили поспілкуватися із О.Сиротюком просто неба у присутності преси.  Прийшли не з порожніми руками – з раритетною шиною, родом з Майдану (детальніше про неї читайте тут https://sites.google.com/a/rbt.te.ua/rbt/home).

Щоправда, керівника краю на місці не було, то ж прислав поспілкуватися із активістами свого заступника Леоніда Бицюру, який проблему знає не згірш від начальника. Він визнав, що обидві громадські ради, які створені за попередньої влади, тільки й роблять, що сперечаються за свою легітимність. Дієві громадські організації, народжені під час Революції Гідності, наразі не задіяні у процесі громадського контролю за владою.

–         Термін повноважень громадської ради ще не закінчився, – повідомив Леонід Бицюра, – але ми їй не довіряємо і зацікавлені в тому, щоб оновити склад відповідно до реалій і щоб це був дієздатний повноцінний орган.

Голова ГС «Рада бізнесу Тернопілля» Віталій Сороколіт зазначив, що його дивує бажання молодих енергійних людей, які прийшли до влади, співпрацювати із громадськими радами, створеними старою владою.

Заступник голови ОДА Леонід Бицюра визнав критику і прийняв усі зауваження, однак не взяв на себе сміливість повідомити терміни розгляду питання, оскільки його на це не уповноважували.

Принагідно «ядристи», журналісти та інші громадяни, які проходили повз ОДА, скористались «прийомом просто неба» і поставили свої запитання Леоніду Бицюрі. Розмальовану шину чиновник прийняв із радістю, запевнивши, що поставлять її в музей. Він також зауважив, що шина – не просто символ майдану, колесо – це символ руху вперед.

Представники ОЗГ «Ядро» передали голові ОДА Олегові Сиротюку звернення, в якому ще раз підгадали про обіцянку переформатувати громадську раду.

–         Громадськість не протистоїть владі, громадськість хоче співпрацювати із владою, а влада повинна працювати для народу, – резюмував Віталій Сороколіт.

Наразі 7 громадських організацій, які входять в Об’єднання заради громади «Ядро», терпляче чекатимуть на відповідь голови ОДА, адже з моменту першої розмови на цю тему минуло 2 місяці.

-1 thoughts on “Шина під ОДА або Як активісти «Ядра» вкотре вимагають переформатування громадської ради (фото)

  • 21:14 | 6.08.2014 о 21:14
    Permalink

    А де Тарас Білан?

Коментарі вимкнені.