Сім днів на сьомій олімпіаді майже п’ять тисяч учасників танцювали у Тернополі

У Тернополі 100 суддів оцінювали 4,5 тисячі учасників та 200 танцювальних колективів. 7-ма Українська танцювальна олімпіада тривала у місті 7 днів. Досвід попередніх років вніс свої корективи – і захід проводили не впродовж тижня, а виключно по суботах та неділях.

Павло Бойко, організатор «Ukrainian Dance Olympiad»: «Кількість учасників з кожним роком росте і збільшується. Цього року проходять виключно Національні Чемпіонати, Кубки України, які є відбірковими на Чемпіонати Світу, Європи. Тобто ми, як організатори, цього року не брали контракт Чемпіонату чи Кубку Світу, а попали на ці дати, щоб ми провели офіційні Чемпіонати України».

Щороку ряди учасників олімпіади поповнюють нові колективи. Рівень помітно виріс, що свідчить про розвиток сучасних та бальних танців, кажуть організатори. Користь від участі у змаганнях помічають і самі танцюристи.

Учасники: «По-моему мнению человеку для того, чтобы победить, надо очень много работать над собой, потому что нету придела совершенству».

«Варто брати участь в олімпіаді тому що можна поділитися досвідом своїм, спитатися когось, тут багато танцюристів, тому можна спитатися «покажи мені той чи інший рух». І вони тобі обов’язково покажуть».

«Участие в соревнованиях – это обязательно рост, это развитие для каждого танцора. Я считаю это очень важным компонентом занятия танцами и так далее».

Цьоріч організатори підготували для «найкращих» приємний сюрприз.

Павло Бойко, організатор «Ukrainian Dance Olympiad»: «Ще є особливістю цієї Олімпіади: ми, як організатори, вводимо в найбільших номінаціях, такі як «Хіп-хоп» і «Диско», призові фонди. Тобто там відбуваються так-звані гранд-фінали і переможець в кожній категорії, категорії дорослих хлопці і дівчата отримають призовий фонд, хто перемагає, тисячу гривень».

Наступного року олімпіаду проведуть увосьме і планують, що вона триватиме уже вісім днів, – повідомляє ІНТБ..

Коментарі вимкнені.