Скандал на Майдані – тернополяни прийняли не усіх заступників Сиротюка

9 березня під час Віче та вшанування Тараса Шевченка губернатор Тернопільщини Олег Сиротюк представив перших членів своєї команди.

Прізвища, які назвав новий очільник нашої області, це результат політичних домовленостей Свободи, Батьківщини та УДАРу. Але це представлення не обійшлося без скандалу. Коли Сиротюк представляв кандидата в гуманітарні заступники Ростислава Левчука пролунали вигуки “Ганьба!”.  Саме цей новий зам є делегованим від партія УДАР. До цього часу він очолював управління охорони здоров’я Тернопільської міської ради.

Загалом, з трьох заступників Сиротюка позитивно на Майдані поставилися лише до призначення свободівця Леоніда Бицюри (заступник-керівник апарату). Оголошення його прізвища люди оцінили аплодисментами. Натомість на появу серед широкого загалу першого заступника Сиротюка за квотою “Батьківщини” Івана Крисака тернопільський майдан зреагував насторожено. На майдані його, як і Левчука, люди бачили зрідка.

За Збручем

-1 thoughts on “Скандал на Майдані – тернополяни прийняли не усіх заступників Сиротюка

  • 22:10 | 9.03.2014 о 22:10
    Permalink

    Л. Бицюра- мудрий, солідний і перспективний. Вихований. Мені подобається. А там далі – побачимо. На сайті Про все : provse.te.ua/2014/02/yaka-osoba-najbilshe-hanbyt-vykonkom-ternopilskoji-oblrady/ цей чоловік очолив рейтинг найавторитетніших особистостей, які посилять роботу Виконкому Тернопільської облради. Як я розумію, він уже не буде у Виконкомі?

Коментарі вимкнені.