Скільки у Тернополі задоволених дітей?

На прибудинкових територіях Тернополя цього року було встановлено тридцять п’ять дитячих майданчиків. Ще тридцять шість дитячих майданчиків від початку року встановлено у дошкільних навчальних закладах. Сучасні ігрові зони з’явилися і на реконструйованому бульварах Дмитра Вишневецького та Пантелеймона Куліша і у «Парку Здоров’я».

У Тернополі вже встановили всі дитячі майданчики, які було заплановано облаштувати у 2015 році. Переглянути початковий перелік адрес, де планувалося встановити дитячі майданчики, можна у титульних списках капітального ремонту житлового фонду, які затвердили на засіданні виконавчого комітету міської ради 11 лютого. Як розповіла головний спеціаліст відділу з експлуатації та ремонту житлового фонду Мар’яна Ремеза, впродовж року внаслідок звернень мешканців у титульні списки вносилися корективи, тому додалося ще декілька адрес будинків, де встановили дитячі майданчики.

Нагадаємо, що у всіх мікрорайонах міста цього року були облаштовані спортивні комплекси з вуличних антивандальних тренажерів.

Коментарі вимкнені.