Скільки учасників АТО отримали землю на Тернопільщині

Станом на 19 лютого 2015 року учасники АТО та сім’ї родин загиблих на сході України військовослужбовців подали  1085 заяв на отримання земельних ділянок

При цьому, від початку реалізації ініціативи про забезпечення військовослужбовців земельними ділянками у межах норм законодавства про безоплатну приватизацію на території Тернопільської області надано дозволів на розроблення проектів землеустрою щодо відведення 736 земельних ділянок загальною площею 89.28 гектара.

В даний час 174 земельні ділянки передані у власність загальною площею 27,6 га згідно розроблених проектів землеустрою щодо відведення земельних ділянок. Серед них, зокрема 166 земельних ділянок – для ведення індивідуального садівництва площею 16.6 га; 8 земельних ділянок площею 11 га – для ведення особистого селянського господарства.

Фахівці Головного управління  та територіальних органів Держземагентства області приймають та опрацьовують заяви у стислі терміни для забезпечення земельними ділянками військовослужбовців, які беруть або брали участь у виконанні завдань щодо здійснення антитерористичної операції, а також родичів громадян, які загинули під час подій на Майдані Незалежності.

Коментарі вимкнені.