Тернопільські священики організували спільну молитву у сусідній області

15 лютого, на свято Стрітення Господнього, відбулася міжконфесійна молитва за мир в Україні у с. Оринин, Кам’янець-Подільського деканату, Тернопільсько-Зборівської архиєпархії. Організатором виступив о. Василь Левицький, настоятель місцевого храму Різдва Івана Хрестителя УГКЦ.

Священик запросив на молитву священнослужителів різних конфесій села. На спільний Молебень до Пресвятої Богородиці прибули о. Євген (УПЦ(КП)) та о. Мартин (РКЦ) з вірними.

«Важке випробування випало на долю українського народу, – значив о. Василь. – Неоголошена війна нікого не може залишити осторонь. Ріки крові, які щодня проливаються, плач матерів та дружин за своїми героями змушує залишити все і вимолювати в Бога прощення за наші гріхи та просити миру на українській землі».

Священик розповів, що на спільну молитву громада УГКЦ збирається вже шостий місяць поспіль та запрошує усіх мешканців села. «Тут немає ні католика, ні православного, тут є лише християни, котрим не байдужа доля народу, в яких серце крається за невинно пролиту кров відважних синів України».

Коментарі вимкнені.