Складено список, де на Тернопільщині відремонтують дороги

Прийнято рішення про будівництво, реконструкцію та ремонт автомобільних доріг, у тому числі до місць, овіяних повстанською звитягою – хутір Лози на Бережанщині та село Антонівці на Шумщині

Після активної дискусії депутати прийняли рішення  ”Про затвердження переліку об’єктів загального користування місцевого значення, вулиць і доріг комунальної власності у населених пунктах, видатки на які будуть проводитися у 2015 році за рахунок залишку коштів обласного бюджету від збору за першу реєстрацію транспортного засобу, що склався станом на 01 січня 2015 року”. 

До переліку об’єктів увйшли дороги – вул. Заболотівка (під’їзд до печери “Кришталева”), вул. Зелена у селі Гнилиці Підволочиського району, вул. Мирна в селі Чернилівка Підволочиського району, вул. Міцкевича в смт. Залізці Тернопільського району, вул. Східна та Центральна в с. Городище Зборівського району, вул. Іванівка, Вербова, Героя України І.Костенка с. Зубрець Бучацького району, С200101 Жовнівка-Коржова км 0+000-10+500, С201302 Підгайці-Шумляни км 0+000-18+150, автомобільна дорога Озерна-Городище, дорога місцевого значення Андрушівка-Стіжок тощо.

Депутати внесли доповнення (Олександр Стадник) – вул. Гоголя у Чорткові. Замовником робіт виступають комунальне підприємство Тернопільської обласної ради “Архбудсервіс”  та Служба автомобільних доріг у Тернопільській області.

За кожен об’єкт депутати голосували окремо.

Коментарі вимкнені.