«Слуги народу» вже так розбазарили Тернопіль, що пора їм віддячити, – ГО «Самооборона Тернопільщини»

Власне, його вже й заводом не назвеш. Базару Оріон. Завод стратегічного значення «непосильними стараннями», безумовно, дбаючи про народ, великі мудрили перетворили на базарно-орендну споруду. Тепер «ландшафтні дизайнери» вони ж продажні депутати вирішили привести у відповідність форму до змісту.

Газони та багаторічні дерева, які безневинно росли на радість людям та на благо екології, винищуються під корінь для «благородної мети» перетворити залишки зеленої зони мікрорайону Сонячний на чергову базарну.

Слуги народу, як то кажуть: «то ті, то ці» з великою наполегливістю продають наліво і направо все що тільки можна та і не можна. А й дійсно, що їм там ще робити як не розпродувати державне майно? Ламати не будувати,- миле діло. А якщо за це діло, ну за піднімання руки в потрібний момент, ще й грошенят заплатять, ну як тут втримаєшся? От і перетворюють депутати міської ради наш Тернопіль на один великий базар. Без мук совісті, простим підніманням під руки, безбожно вирубують зелені насадження, забудовують дитячі майданчики, називаючи це благородною справою все можливого і неможливого укрупнення мікрорайонів.

Ще недавно, до втручання мерії, тут був впорядкований газон та квітучі кущі.

І що вражає, жоден з них не задумується над тим, що закінчиться каденція і будеш ти жити в тому бедламі, який своїми руками сотворив і діти твої і внуки будуть тобі «безмежно вдячні». Чи може полетиш на Марс жити?

Продавці тай годі, ну хто ж їх зупинить? Продавці, чи продажні?

Пропоную збудувати базар перед мерією і перейменувати її на Базарію, чи Розбазарію. Це буде адекватна назва. “Слуги народу” вже так розбазарили Тернопіль, що пора вже їм віддячити за забудовані дитячі майданчики, за знищені зелені зони, за ущільнення масивів, за перетворення міста на суцільний базар. А в приміщенні зробити критий базар ніхто різниці у зміні функціональності і не помітить. А торгувати, продавати і продаватися їм не звикати.

ГО «Самооборона Тернопільщини» Ірина Чорна

-1 thoughts on “«Слуги народу» вже так розбазарили Тернопіль, що пора їм віддячити, – ГО «Самооборона Тернопільщини»

  • 21:44 | 23.03.2015 о 21:44
    Permalink

    А як там поіншому впорядкувати ринок? Якщо перенесуть від будинків на це місце яке на малюнку, то може і непогано буде.

Коментарі вимкнені.