Як Тернопіль вшановуватиме загиблого Героя АТО Сашка Орляка

Сьогодні Тернопіль на Збаразькому КПП буде  гідно зустрічати загиблого Героя АТО, бійця 128 гірсько-піхотної бригади Сашка Орляка.

Небайдужих людей просять зустріти Героя, збиратись близько 11 години.

На КПП священики відправляють панахиду і  далі поїдуть  на Збаразьке кільце. На Збаразькому кільці похоронну процесію зустрічатимуть священики, парафіяни церкви що на бул. Д.Галицького та учні і вчителі 14 школи. Після відправлення панахиди, пішки підуть до будинку, де жив Сашко (вул. Клима Савури, 7).

Тому присимо тернополян створити живий коридор з квітами і свічками від Збаразького кільця до будинку. Після прощання під будинком рідні відвезуть тіло загиблого в Дім Печалі, що на вул. Микулинецькій.

О 19 год відбудеться панахида в Домі Печалі (вул. Микулинецька).

В середу тернополяни матимуть змогу попрощатися з Сашком Орляком з 11 до 13 год. в Архикатедральному соборі.

О 13 год відбудеться Свята літургія, а о 14 год. розпочнеться чин похорону. Потім пішки тернополяни нестимуть тіло Сашка на Микулинецький цвинтар, рухаючись від Катедри на вул. Руську, потім по вул. Острозького, на вул. Микулинецьку.

Поховають Сашка Орляка біля похованих раніше бійців АТО на Микулинецькому цвинтарі.

Просимо вас виходити на вулиці міста з квітами, свічками, синьо-жовтими та червоно-чорними прапорами (БЕЗ ПАРТІЙНОЇ ТА ІНШОЇ СИМВОЛІКИ) для того щоб гідно зустріти нашого героя.

 

 

Коментарі вимкнені.