Як відрізнити простуду та грип – декілька порад для тернополян (інфографіка)

ГРВІ, грип – ці захворювання є незмінними супутниками людини в холодну пору року, докучаючи своїми неприємними симптомами, буквально валя з ніг, позбавляючи нас можливості повноцінно жити і працювати. Навряд чи кому-небудь вдалося уникнути застуди чи грипу, не перехворівши ними хоча б раз у житті. Часто можна почути, як хтось нарікає на те, що навіть після щеплення від грипу захиститися від захворювання все одно не вдалося, але чи так це насправді?

Дійсно мав місце грип, а не звичайна застуда, адже відрізнити одне захворювання від іншого буває досить важко. Величезна кількість людей, відчувши симптоми застуди, воліють лікуватися самостійно, часом навіть без відриву від роботи, що, звичайно ж, в корені невірно. Грип – захворювання досить підступне, особливо він небезпечний своїми ускладненнями, які в самому несприятливому випадку здатні приводити до летального результату. Саме тому досить важливо знати основні відмінності грипу від застуди, навчитися визначати з яким захворюванням довелося зіткнутися і якими ліками краще всього лікуватися.

Абсолютно точно сказати, грип чи застуда вразили людини, можна буде лише в тому випадку, якщо пацієнт звернувся за допомогою до лікаря, який призначить проведення лабораторних аналізів. Однак є і основні відмінності, які дозволяють відокремити симптоми грипу від застуди самостійно. Це дозволить більш правильно вибирати лікування, яке також може дещо відрізнятися при терапії цих двох різних недуг. Звичайно, на сьогоднішній день у продажу є універсальні препарати, антибіотики, що дозволяють боротися з симптомами грипу, так і ГРВІ, навіть не виділяючи основні відмінності захворювань, не відокремлюючи симптоми грипу від застуди. Це досить зручно, проте слід пам’ятати про те, що таке лікування є чисто симптоматичним, тобто дозволяє позбутися від неприємних проявів захворювання. До лікування ж самого недуги необхідно підходити більш ретельно, терапія не повинна закінчуватися зі зникненням зовнішніх проявів, вона триває до повного одужання, про що забуває більшість з нас.

Коментарі вимкнені.