Сьогодні тернопільські футбольні фанати матимуть “гарячий” вечір (відео)

Сьогодні грають тернопільські футбольні клуби.

Матч ФК «Тернопіль» – «Чорноморець» розпочнеться сьогодні, 26 березня о 19:00.

На годину раніше, стартує гра тернопільської «Ниви» у Черкасах, з місцевою командою «Славутич».

Команда Василя Івегеша ФК “Тернопіль” у повному складі вийшла на поле міського стадіону, де сьогодні прийматиме гостей, щоб звикнути до газону, на якому не грали в міжсезонний період. Яка атмосфера перед грою панує у команді «муніципалів» дізнавався Тарас Бурак. Грати від оборони та не давати прийняти м’яч супернику – така тактика на матч у головного тренера футбольного клубу «Тернопіль» з одеським «Чорноморцем». Василь Івегеш каже, його команда намагатиметься не розчарувати свого вболівальника. Проте, не варто забувати про різницю у класі суперника.

ВАСИЛЬ ІВЕГЕШ, головний тренер ФК «Тернопіль»:

 «Що ми можемо проти такої команди показати – це однозначно що бажання, самовіддача, бойовитість. Це те, що ми можемо проти такої команди показати. Однозначно, в деякій мірі технічна майстерність і тактична майстерність команди вища, тому що це гравці практично зі всієї Європи зібрані. Така маленька збірна Європи. Але я думаю одне, що будемо старатися, будемо робити. Тим більше ви знаєте, що стадіон буде, надіюся, повний і це ще одне свято буде для вболівальників. І хотілося б, щоб лицем в грязь не вдарити».

Саме грою з «Чорноморцем» ФК «Тернопіль» стартує в офіційних матчах після міжсезонного періоду. Як зазначив капітан «муніципалів», головне, що його колеги по клубу з нетерпінням чекали цього часу. А суперника з Одеси, попри його високий рівень, не бояться.

АНДРІЙ КОНДЗЬОЛКА, капітан ФК «Тернопіль»:

 «Початок нового футбольного сезону. Я думаю будемо докладати максимум зусиль, щоб гідно виглядати на фоні такого серйозного суперника. А з настроєм і атмосферою в команді у нас все добре».

http://intb.te.ua/

Коментарі вимкнені.