Сьогодні в Ланівцях велике свято

28 липня – день Святого Володимира, а на Тернопіллі особливе свято – 570-річчя Ланівців. Громаду привітав голова тернопільської обласної ради Василь Хомінець.

Давним-давно прийшли на ці прекрасні ще необжиті землі перші «ланівчани»,   вирубали ліс, обробили цю землю та й оселилися на «лані-рівнині» і живуть ось уже майже шість століть, несучи добро не лише своєму місту, а й усій Тернопільщині.

І нинішні мешканці Лановець, як і їхні предки, боронять рідну землю, високо несуть прапор Української національної ідеї, багато працюють на благо краю, розвиваючи та прикрашаючи  рідне місто, увесь наш край.

Недарма його день народження  відзначають у День Хрещення України-Руси. Тут, у єдиному на Тернопільщині населеному пункті, возвишається пам’ятник Святому Володимиру. Князь-хреститель благословляє містян своїм хрестом, охороняє їх, наділяє своїм покровительством.

Тож усією громадою плекайте й надалі Ваші рідні Ланівці, бережіть красу міста, збагачуйте духовні скарбниці. Аби й через століття наші потомки гордились його славою.

Нехай Ланівці стають економічно розвинутішими, заможнішими, комфортнішими та затишнішими для життя мешканців. Добра Вам, щастя та радості, дорогі ланівчани!

Коментарі вимкнені.