«Солодкі» підсумки навчання в коледжах ТНЕУ

Під час звітного концерту коледжів ТНЕУ відбулося нагородження найактивніших студентів та оголошення результатів Конкурсу на кращу академічну групу КЕПІТ ТНЕУ.

Оцінювалася якість навчання 42 студентських академічних груп 1-3 курсів за період з 1 вересня по 12 грудня 2016 року. Конкурсна Комісія, яку очолила студентський декан коледжу Ірина Федишин (група ФКт-31), визначила переможцем Конкурсу групу, яка отримала найвищі рейтингові позиції з успішності за період конкурсу – тобто за I семестр 2016/2017 н.р. Про це повідомляє прес-служба ТНЕУ.

Цією групою стала – ПРт-31 (староста Харо Вікторія, куратор групи Гурневич Б.М.) Показник якості навчання групи склав – 89%. Трішки не «дотягнули» до перемоги групи ФБСт-11 (староста Лукинів Мар’яна, куратор –Дзюла Ю.В.) – 88,9 % та ФКт-21 (староста Білан Катерина, куратор – Василик І.Ю.) – 88 %

Спонсор презентував для студентів 50 кілограмів цукерок. Студенти вирішили поділитися отриманим подарунком із пораненими бійцями зони АТО, які перебувають у госпіталі на Сході України, з дітьми Тернопільського обласного спеціалізованого комунального Дитячого будинку «Малятко» та з людьми похилого віку із Петриківського геріатричного будинку-інтернату.

Коментарі вимкнені.