У трьох школах на Теребовлянщині — нові автобуси

На площі перед адміністративним будинком Теребовлянської районної ради та РДА сьогодні, у День святого Миколая, відбувся обряд освячення трьох шкільних автобусів, які підвозитимуть дітей до навчальних закладів. Їх передав директорам Дружбівської, Кобиловолоцької та Буданівської загальноосвітніх шкіл прем’єр-міністр Володимир Гройсман, перебуваючи нещодавно з робочою поїздкою на Тернопільщині.

Отці теребовлянських храмів Володимир Якубишин та Іван Сивак відслужили молебень, освятили транспортні засоби та подарували дітям образки Миколая Чудотворця, який захищатиме їх у дорозі.

Із чудовим подарунком у День святого Миколая дітей привітав голова районної державної адміністрації Юрій Ништа.
«Вперше за останні 10 років держава виділила кошти для придбання шкільних автобусів. І щоб там не говорили скептики про відсутність в країні змін, це є доказом того, що ми рухаємося в правильному напрямку, – сказав Юрій Михайлович. – На сьогоднішній день в державі додатково закладено кошти на придбання шкільних автобусів. Якщо в об’єднаних громадах або радах нашого району знайдуться відповідні кошти для співфінансування, ми зможемо поповнити автопарк ще декількома новими шкільними автобусами».

Нагадаємо, що шкільні автобуси придбано на умовах співфінансування (70/30%) за кошти освітньої субвенції та місцевих бюджетів.

Світлина від Теребовлянська районна державна адміністрація.

Коментарі вимкнені.