Спостерігачі ОБСЄ, які моніторять ситуацію на Донбасі, раптово “прозріли”. Підсумок дня від Дзвінки Торохтушки

Доброго вечора, файномістяни!
Оце прослухали ми сьогодні звіт нашого дорогого мера. Оптимістичний і надихаючий, слід сказати. Але про нього ми поговоримо вранці, бо ранок, – він завжди мудріший за вечір. Тим більш за вечір, насичений такою мішаниною новин, що інакше, як вінегретом і не назвеш. Отже складники того вінегрету:
1. Папа Римський Франциск виступив , уперше за 25 років, в Європарламенті. Окрім християнського заклику до миру та єдності, підтримки людських цінностей, Папа акцентував увагу, що Європа, тако й старенька і неповоротка і дещо безсила, навіть. Що, безперечно, зумовлено її поважним віком, як континенту і давніми політичними хворобами, як спільноти. І, що вже геть актуально, – то й меркантильністю і ситуативною недалекоглядністю, в силу об’єктивних бізнесово-політичних чинників. І от на фоні цього виступу Папи, почалося творитись щось схоже на спробу заперечити і старість Європи, і швидкість реакції на все одразу, і намаганння довести самим собі, що, вони – єврочиновники ще ого-го…

2. Спостерігачі ОБСЄ, котрі моніторять ситуацію на Донбасі, якось раптово прозріли і підготували звіт, котрим тут же скористалися у США, і через посередництво Д. Байєра заявили, що вони все бачать. Нарешті! Нарешті вони побачили і техніку, і війська, і підтримку сепаратиських терористичних режимів , і прагнення завоювати не лише Донбас.
3. У відповідь на цей спіч містера Байєра, спікер Госдуми РФ запропонував Європі вигнати США із НАТО, а Україну в НАТО, взагалі, не пускати, бо це може загрожувати світовій безпеці. А х@йло став погрожувати французам судовими позовами за неотримані “Містралі” і забороною імпорту французьких вин до Росії. Французькі спецслужби тут же запідозрили, що кацапи можуть викрасти кораблики (напевно через вікно, прорубане Петром-1, і виставили охорону). А з приводу імпорту вин – це, звичайно, жорстока санкція. Я от сиджу собі і млію від думки: що ж робитиме простий, пересічний кацапський пияк без французького вина?
4. Далі день тривав, чомусь, вертячи новинне колесо навколо того, вступати Україні в НАТО, чи ні. Поради давали всі. Найбільше відзначився Президент Чехії, котрий бачить Україну нейтральною і позаблоковою. Ну, то таке: тенденція падіння яєць на Президента говорить нам про те, що чехи скоро йому влаштують поважний імпічмент. А от наше МЗС могло б і пояснити чеському Президенту, де українці його бачили… А от Далю Грибаускайте ми не просто поважаємо, а й любимо. Від неї ми почули не про “озабочену” підтримку, а про те, чим конкретно Литва допоможе Україні. Чекаємо.
5. Сам блок НАТО вся оця новинна хуртовина і обговорення так допекли, що під обід вони закликали Росію повернути нам, незаконно анексований Крим. В кацапів було трохи одібрало мову, тобто – язик, від такої новини, але вони швидко оговтались і пригрозили заборонити продавати в РФ американські капрони і косметику “Дзінтарз”, а також де-які види продукції з м’яса. Це можна розцінювати лише, як підготовку до Нового року. Олів’є з “Докторською” ковбаскою, “Шампанське” у вигляді спирту з виноградною есенцією і рєчь х@йла – все, що потрібно рускаму чєловєку.
6. А от пітекантропам, котрі літом волали “Росія, росія”, зараз не до сміху. Бо Росія прийшла. А біда сама не ходить. Тепер пітекантропи хочуть уже не Росію, а теплої домівки, одягу, ліків. І їжі. На їжу вони готові вимінювати заручників, вугілля і, крадену в кацапів, зброю. Бо зброю їм завезли “рускіє братья” в якості гуманітарки. Але от біда: вона не їстівна. Як і гроші з фальшивомонетного двору ДНР. Одним словом, там все складно.
7. Як і в нас, зрештою. От затримали чиновника Міноборони. Одразу пішла 0 10 ранку інформація, що в сейфі найшли 2 млн. грн. і 450 тис. доларів. А надвечір уже речник ГПУ озвучує цифру у 300 000 доларів. Питання риторичне: куди ж так швидко перенаправили кошти і, чи до ранку завтрашнього, хоч щось, лишиться?
8. Наше паливно-мастильне міністерство збирається закуповувати вугілля в Австралії. Ну, от які в нас міністри: поїхав відпочивати, чи там, по роботі, в якусь екзотичну країну – і шукає в ній поклади вугілля. Працьовиті.
9. Ну, і, взагалі-то, топ-новина дня. РФ в особі х@йла підписала договір з Абхазією про вічний мир, любов і співпрацю, в котрому х@йлостан зобов’язався завести до Абхазії стільки зброї, щоб вистачило для стабільності в регіоні. Грузія з цього приводу вже просить скликати стурбований Радбез ООН, щоб різко засудити і покивати мізинним пальчиком в бік РФ. Ну, поки, РФ не ввела в Грузію свій миротворчий контигент…
Такі от новини на сьогодні. На завтра у файному місті прогнозують антициклон і передають штормове попередження. До зими лишається чотири дні. Але ми знаємо: все буде добре!

Коментарі вимкнені.