Яким тернополянам пощастить отримати землю від міської ради

Сьогодні у Тернополі відбудеться чергова сесія міської ради. На розгляд депутатів, серед десятків питань, потрапить і проект рішення “Про надання дозволу на розроблення технічної документації із землеустрою щодо встановлення меж земельної ділянки в натурі (на місцевості) площею 0,0509 га  за адресою вул. Канадська, 32 гр. Ландяку П.Д.”

Нагадаємо читачам, що Петро Ландяк є не лише депутатом міськради, а й №6 у списку партії Гриценка “Громадянська позиція” (на позачергових виборах до Верховної ради України). Ще з початку виборчої кампанії пану Ландяку “заочно” приписували “звання” нардепа, проте партія так і не спромоглась пересікти 5% рубіж, а отже і Ландяк наразі залишився “простим депутатом”.

Та чи таким простим, як здається? Відомо, що пан Петро зараз проживає в квартирі у багатоповерхівці. Тепер же, попри провал партії на виборах, отримає ділянку для облаштування повноцінного будинку.

Цікаво, чи кожен тернополянин може собі таке дозволити, чи міська рада “дарує” землю лише “своїм”? З іншого боку, міський голова Тернополя не за чутками “в активному пошуці” союзника на виборах, при чому бажано, щоб союзник був “при грошах”. В такому випадку – Ландяк дуже вдалий “побратим”. Адже сам лідер партії “Громадської позиції” Гриценко офіційно говорив про те, що основними спонсорами партії були (цитуємо): колишній замглави Секретаріату президента Ігор Пукшин,
депутат Ради, колишній член фракції “Батьківщина” Олег Канівець, діючий депутат від цієї партії Леонід Макул, вінничанин Олексій Гаврилов та бізнесмен Петро Ландяк.

Не виключено, що ділянка для Ландяка – це лише “реверанс” перед початком місцевих виборів. Так це чи ні – дізнаємось згодом.

ltdaily.info

-1 thoughts on “Яким тернополянам пощастить отримати землю від міської ради

  • 12:58 | 17.01.2015 о 12:58
    Permalink

    Ще 12 травня 1999року рішенням міської ради за № 423 нашому підприємству надано в користування земельну ділянку для обслуговування викупленого приймального пункту по прийому склотари. Згідно рішення міськвиконкому від 31 травня 2007року за №668 нами отримано дозвіл на будівництво індивідуального житлового будинку на закріпленій земельній ділянці. У квітні 2013року мною подано до Інспекції Державного архітектурно-будівельного контролю в Тернопільській області Декларацію про готовність об’єкта до експлуатації. Дальше постало питання оформлення права власності на будинок, яке я не можу майже два роки оформити.Спочатку у міські раді блокували присвоєння адресного номеру будинку, пізніше я отримав відмову у оформленні права власності з посиланням на потребу перезакріпити земельну ділянку від ТОВ”Універсам Текстерно”, де я працюю директором і є його засновником (володію більше 80% долі статутного фонду) до мене як фізичної особи.Перший етап прийняття рішень міської ради я два місяця назад пройшов. До міського голови не заходив. В його кабінеті був ще у грудні 2013року.Що було б якщо б міська рада не прийняла в листопаді 2014року рішення? Як мінімум ТОВ”УНіверсам Текстерно” перестало б сплачувати орендну плату за землю, так як воно давно не користується цією ділянкою. а гроші в бюджет сплачує регулярно. Друге, я змушений би звертатись до суду. Так що чи я продався комусь за прийняте рішення ? Робіть висновки самі. Я стверджую про те, що мене ніхто не купив цим рішенням. Чи можливо я і моя сім’я не має права на те ,що мають право інші , чи можливо я порушив в цьому моральні , етичні норми чи норми законодавства???

Коментарі вимкнені.